FORUM-B
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FORUM-B

Dobrodosli na forum
 
HomeTražiLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Bekam otkriva strah od LA-ja

Go down 
AutorPoruka
amko

amko


Broj komentara : 22
Registration date : 2007-07-14

Bekam otkriva strah od LA-ja Empty
KomentarNaslov komentara: Bekam otkriva strah od LA-ja   Bekam otkriva strah od LA-ja Icon_minitimeThu Jul 19, 2007 1:36 am

Dejvid Bekam strahuje da bi mogao da razočara navijače LA Galaksija kada se konačno bude pridružio svom novom timu u petak.

Bivši kapiten engleske reprezentacije je potpisao petogodišnji ugovor vredan 125 miliona funti kada je iz Reala prelazio u Ameriku.

“Ljudi verovatno misle da će me videti kao akrobatu, i da ćemo prvu utakmicu dobiti 10-0. To me veoma brine. Ja nisam tip igrača koji će da pretrči ceo protivnički tim i postigne tri ili četiri gola. Moja ideja igre je naporan rad i timski duh."

Bekam je takođe priznao da je želeo da ostane duže u madridskom Realu, naročito nakon osvajanja Primere i ponovnog ulaska u reprezentaciju Engleske.

“Mogao sam duže da ostanem u Realu. Verujem da sam mogao da pružim još barem tri sezone vrhunske igre. Tak nakon što mi je klub u januaru saopštio da ne žele da obnove moj ugovor, mogao sam da donesem ovakvu odluku. Kada smo pre mesec dana osvojili ligu pobedivši Majorku 3-1, srce me je bolelo- ali odluka je već bila doneta.”

“Nastaviću i dalje da podržavam Real Madrid, i pratiću ih i sledeće sezone”, dodao je Bekam.
Na vrh Go down
 
Bekam otkriva strah od LA-ja
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Viktorija Bekam najbolje odevena

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
FORUM-B :: Zabava :: Sport i automobili-
Idi na: