FORUM-B
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FORUM-B

Dobrodosli na forum
 
HomeTražiLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Viktorija Bekam najbolje odevena

Go down 
3 posters
AutorPoruka
angel*




Broj komentara : 48
Registration date : 2006-12-29

Viktorija Bekam najbolje odevena Empty
KomentarNaslov komentara: Viktorija Bekam najbolje odevena   Viktorija Bekam najbolje odevena Icon_minitimeWed Jun 06, 2007 4:35 pm

Viktorija Bekam najbolje odevena V59504p0

Iako već nekoliko godina Viktorija Bekam važi za jednu od najbolje odevenih žena sveta, nije joj do sada polazilo za rukom da za to dobije i zvanično priznanje.

Ipak, izgleda da su se britanska modna javnost odlučila da joj konačno da priznanje, pa je Viktorija u utorak naveče proglašena "Prvom damom Velike Britanije na ceremoniji Glamour Woman Of The Year".

Za ovu priliku bivša spajsica je obukla kratki šorcić, korset i bolero iz modne kuće Šanel, koji je "potpisao" Karl Lagerfild, inače jedan od omiljenih kreatora Bekamovih.

"Dok sam bila u Spajs Grls, nagrade su mi bile normalna stvar, ali od tada ih nije bilo baš mnogo. Žao mi je što Dejvid nije ovde, ali bio je sprečen obavezama u reprezentaciji", izjavila je Viktorija primajući nagradu, a prenosi Si-En-En(CNN).

Viktorija je dodala da je nije briga šta drugi misle o njoj i njenom načinu oblačenja.

"Važno mi je da Karl Lagerfild misli da sam kul, a on je gazda", kroz smeh je dodala Viktoria.

Preseljenje Bekamovih u Los Andjeles, gde će Dejvid igrati za "LA Galaksi" se privodi kraju, a Viktorija živi na relaciji London - Los Andjeles jer izgleda da vodi glavnu reč, kada je u pitanju sniumanje rialiti šoa "24 sata sa Bekamovima" koji bi trebao početi na jesen.
Na vrh Go down
Ida

Ida


Broj komentara : 36
Registration date : 2007-05-23

Viktorija Bekam najbolje odevena Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Viktorija Bekam najbolje odevena   Viktorija Bekam najbolje odevena Icon_minitimeThu Jun 07, 2007 4:49 pm

Zena stvarno ima stila Wink
Na vrh Go down
Pecanac

Pecanac


Broj komentara : 326
Registration date : 2006-11-12

Viktorija Bekam najbolje odevena Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Viktorija Bekam najbolje odevena   Viktorija Bekam najbolje odevena Icon_minitimeThu Jun 07, 2007 5:44 pm

Ida (citat):
Zena stvarno ima stila Wink

Slazem se Very Happy
Na vrh Go down
Sponsored content





Viktorija Bekam najbolje odevena Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Viktorija Bekam najbolje odevena   Viktorija Bekam najbolje odevena Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Viktorija Bekam najbolje odevena
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Bekam otkriva strah od LA-ja

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
FORUM-B :: Vijesti i zanimljivosti :: Showbiz-
Idi na: