FORUM-B
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FORUM-B

Dobrodosli na forum
 
HomeTražiLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Lindsay Lohan kupila stan Marilyn Monroe

Go down 
AutorPoruka
Pecanac

Pecanac


Broj komentara : 326
Registration date : 2006-11-12

Lindsay Lohan kupila stan Marilyn Monroe Empty
KomentarNaslov komentara: Lindsay Lohan kupila stan Marilyn Monroe   Lindsay Lohan kupila stan Marilyn Monroe Icon_minitimeFri Feb 09, 2007 6:33 pm

Lindsay Lohan kupila stan Marilyn Monroe LindsayukostimuV

NAKON što završi s rehabilitacijom u Wonderland centru na Beverly Hillsu, mlada glumica uselit će se u stan kojeg je nedavno kupila, a nekad je u njemu živjela legendarna glumica Marilyn Monroe.
Lindsay je, kaže, oduvijek bila velika obožavateljica slavne američke glumice, pa kad je čula da se prodaje njezin stan, unajmila je najboljeg agenta za nekretnine i ponudila najveću cijenu. Susjedi su, piše Female First, vrlo iznenađeni što je upravo Lindsay kupila stan, i nadaju se da svoju želju za (pre)glasnom zabavom neće donijeti u inače mirnu, elitnu zgradu.

"Oduvijek sam željela biti kao Marilyn. Zadivljuje me činjenica da se za vrijeme Korejskog rata sama popela na pozornicu i satima zabavljala vojnike. Ona mi je vječna inspiracija", rekla je mlada glumica koju čeka još nekoliko tjedana odvikavanja prije nego se useli u stan i tako ispuni svoje snove.

D.K.
Na vrh Go down
 
Lindsay Lohan kupila stan Marilyn Monroe
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
FORUM-B :: Vijesti i zanimljivosti :: Showbiz-
Idi na: