FORUM-B
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FORUM-B

Dobrodosli na forum
 
HomeTražiLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Potrebna mi je "P O M O C"

Go down 
AutorPoruka
vehid




Broj komentara : 1
Age : 54
Localisation : BIH
Registration date : 2007-11-24

Potrebna mi je "P O M O C" Empty
KomentarNaslov komentara: Potrebna mi je "P O M O C"   Potrebna mi je "P O M O C" Icon_minitimeSat Nov 24, 2007 1:17 am

Meni je potrebna "P O M O C"


NEKOLIKO SLIKA VEHID:

Evo postovani prijatelji ako zelite pogledati vise mojih slika molim vas posjetite dole navedeni link:

www.pomocve.com

Nadam se dacete me razumjeti i pomoci mi u svojim mogucnostima...

Hvala Velika...


Moja Adresa:Delic Vehid
Mjesto: Pedici br.65
72243-B r nj i c
K A K A NJ
Bosna i Hercegovina
Kontakt Telefon: 00387/ 32/ 772-910


M O L I M V A S Z A "P O M O C"



Ja Vehid Delic ovim putem molim sve ljude dobre volje koji su u mogucnosti da mi pomognu u vidu novcane ili neke druge pomoci kako bi moga nastaviti sa lijeenjem....
Trenutno sam invalid 100% i mogu se koristiti samo lijevom rukom (40%), nepokretan sam od 11.10.1999 godine kada sam dozivio tesku saobracajnu nesrecu i ostao trajni invalid i nepokretan. Od pomenutog dana do danas sam cjelo vrijeme u invaliskom krevetu i nisam u stanju da se krecem bez pomoci mojih najblizih tj. zene i djece koji se brinu za mene od dana nesrece pa do dan danas...
Ozenjen sam i otac troje maloljetne djece koja sva troje vec pohadjaju osnovnu skolu koja je udaljena od mog mjesta nekoliko kilometara a koja nemaju bas sretno djetinstvo koje im ja nemogu pruziti pa Vas jos jednom molim za pomoc kako za njih tako za mene ...
Napominjem Vam da sam do danas izvrsio osam vrlo teskih operacija nakon kojih se stanje nesto popravilo, a da bih se bolje popravilo, i da bih mogao izici iz invaliskog kreveta u invalidska kolica potrbno mi je uraditi jos jednu do dvije operacije za koje ja nemam potrebnih srestava pa Vas molim za pomoc. Internet mi je jedini nacin komuniciranja sa ljudima dobre volje koji zele pomoci, ako imate bilo kakvih pitanja u vezi mog stanja ili ako zelite pomoci a ne znate kako onda me mozete slobodno kontaktirati...

Napominjem da trenutno zivim na selu u seoskoj kuci mojih roditelja u dvije prostorije dimenzija 4 puta 4 metra a u istom prostoru zive i ostali clanovi moje porodice zena i troje maloljetne djece, sam prostor je vrlo neprilagodjen mom slucaju tako da bih trebao uraditi neke izmjene naprimjer: uraditi WC, banju, ulaz izlaz, sam pristup kuci je vrlo opasan i strmovit...
Kuca i mjesto u kome zivim je udaljeno od prvog grada tj. moje opcine Kakanj 20 kilometara tako da mi je prva medicinska ustanova prilicno udaljena za koju sam ja stalno vezan zbog svoje bolesti.

Ja Molim sve ljude dobre volje koji mi mogu pomoci neka se jave na jedan od nacina koji sam naveo kako bih svoje lijecenje nastavio i prilagodio svoj pomenuti prostor koliko toliko svojim potrebama.


Hvala svima!

Boravak u bolnici:


Ja sam u bolnici proveo vrlo tesko i dugo lijecenje koje je trajalo bez prekida od 11.10.1999 godine do 25.09.2000 godine, tacnije 11 mjeseci i 14 dana gdje sam za taj boravak u bolnici izvrsio osam vrlo teskih operacija u Univerzitetskom klinickom centru Sarajevo. Operacije kicme sam radio na odjelu Hirurgije, a pored operacija kicme radio sam operacije i na odjelu Plasticne hirurgije i urologije. Plasticne operacije sam radio iz razloga što sam duze vremena proveo lezeci, te sam zbog toga zadobio velike rane.
Za vrijeme boravka sam "prebacivan" sa odjeljenja na odjeljenje, tako da sam jedno vrijeme, za vrijeme pomenutog perioda, lezao u bolnici u Zenici, pa po potrebi vracan ponovo za Sarajevo tako da sam nakon 25.09.2000 godine prvi put dosao kuci u kojoj sam vezan za invaliski krevet cjelo vrijeme do danas.
Da bih se rijesio dugog lezanja i konacno nakratko napustio invaliski krevet i sjeo u invaliska kolica potrebno mi je uraditi jednu do dvije operacije za koje nemam srestava pa ovim putem jos jednom Molim sve ljude dobre volje koji mogu da mi pomognu ...


Napominjem vam da moje buduce stanje zavisi najvise od vas posto mi je ovo jediti nacin da sebi obezbjedim potrebna srestva za lijecenje, pa se iskreno nadam u vase razumjevanje i vasu pomoc .....
Objavljivanjem ove molbe na internetu duboko se nadam da jos uvijek postoji onih ljudi sa srcem, te se nadam dacte mi pomoci, kako bi uspio u svojim planovima, te obezbjedio egzistenciju za sebe i svoju porodicu.

Za sve one koji mi mogu pomoci i hoce, kao i za one koji bi mi pomogli da mogu, unaprijed se srdacno zahvaljujem




Kako mozete pomoci:

Svi koji zele pomoci u troskovima mog lijecenja to mogu uciniti na jedan od slijedecih nacina:

Svi koji zele izvrsiti uplatu preko DEVIZNOG RACUNA:
Primalac: Delic Vehid
RAIFFEISEN BANK D.D. BiH
Filijala-Kakanj
na broj:1610650000000027
Konto:196501291-5
SWIFT:RZBABA2S
IBAN:BA391611965001291589

Za uplate iz BiH tj. uplate u KM:


Primalac: Delic Vehid
RAIFFEISEN BANK D.D. BiH
Filijala:Kakanj
na broj:1610650000000027
konto:096503106-5


Hvala svima!


Uplate preko WESTERN UNIONA se salju i uplacuju na ime moje supruge Elvedine Delic; adresa je slijedeca:

Adresa:
Primalac :Delic Elvedina
Mjesto: Pedici br.65
72243-Brnjic
K A K A NJ
Bosna i Hercegovina

Hvala svima!
Na vrh Go down
http://www.pomocve.com
 
Potrebna mi je "P O M O C"
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Sharon Stone "smrtno uvrijedila" Nijemce
» Fergie sa pjesmom "Glamorous" na prvom mjestu
» Trenutno "On line" osobe
» Robot koji spontano "djuska"

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
FORUM-B :: Zabava :: Druženja forumaša-
Idi na: