FORUM-B
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FORUM-B

Dobrodosli na forum
 
HomeTražiLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Murinjo očekuje puno od Ševčenka

Go down 
AutorPoruka
amko

amko


Broj komentara : 22
Registration date : 2007-07-14

Murinjo očekuje puno od Ševčenka Empty
KomentarNaslov komentara: Murinjo očekuje puno od Ševčenka   Murinjo očekuje puno od Ševčenka Icon_minitimeWed Jul 18, 2007 6:12 am

Nakon mnogobrojnih najava da bi Andrij Ševčenko mogao da napusti Čelsi, trener Žoze Murinjo oštro je sve demantovao , navodivši upravo Ukrajinca kao ključnog igrača Čelsija za sledeću sezonu.

Kapiten ukrajinske reprezentacije je postigao samo četiri gola otkad je prošle sezone iz Milana prešao u Čelsi za 30 miliona funti, ali Murinjo je odlučan: ''Ukoliko uspe da mi dokaže da zaslužuje da za klub nastupa iz meča u meč, ja ću biti presrećan. Verujem da on to može, i ukoliko bude igrao izuzetno, imam velike planove za njega i Drogbu.''

Iako su kružile mnoge priče da se Murinjo ne slaže baš najbolje sa Ukrajincem, on insistira na tome da u Čelsiju nema favorizovanja igrača i da svako može i treba da se izbori za svoje mesto u timu.

''Imamo mnogo dobrih igrača, a ja nisam tip trenra koji daje mesta u timu na osnovu lica ili imena. Kod mene svako mora da zasluži svoje mesto, i mislim da momcima predstoji težak zadatak, pošto su svi veoma dobri. Trenutno mi je najbitnije da ustanovim kako funkcionišu zajedno, i njihov trud će biti presudan kod moje finalne odluke. Ja nisam glup, i lako ću primetiti da li igrač ima ono što mi trenutno treba.''
Na vrh Go down
 
Murinjo očekuje puno od Ševčenka
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
FORUM-B :: Zabava :: Sport i automobili-
Idi na: